Hakkımızda


Tokal grup; 1986 yılında İnşaat malzemeleri satışı ile ticari faaliyet hayatına İstanbul’da başlamıştır.

Ortaklar ticari hayatlarında öncelikle müşteri memnuniyetini ön plana alarak faaliyet yürütmüşlerdir. İnşaat sektöründe demir, çimento, kum, tuğla, kireç, alçı vs. temelden çatıya inşaat malzemelerinin Toptan Ana Bayilik Statüsünde ve Perakende olarak Satıcı sıfatıyla faaliyetlerini yürütmüş ve büyüyerek devam etmişlerdir. Daha sonraları malzeme satışına devam etmekle birlikte, İnşaat sektörünün uygulama kısmına da geçerek Kumuşoğlu İnşaat, Traton Yapı, Dünya İnşaat isimli şirketleri kurduktan sonra inşaat uygulama alanında da faaliyetlerini sürdürmüş olup TOKAL GRUP adı şemsiyesi altında toplanmıştır.

Kalitenin ve güvenin ön planda olduğu ve projelerinde insanı ve çevreyi önde tutan modern yapılar inşa etmeyi misyon edinmiştir.

Amaç ve gayeye ulaşmada, analiz ederek ve analitik düşünceler ile tedbirli tüccar anlayışı ile hareket eden grubumuz; aşağıdaki ilke ve düsturlarını çalışma hayatında daima ön planda tutmaya özen göstermiştir. Bu meyanda;

Ticaret ve İnşaat sektöründe büyümeyi hedeflerken, çalışan Teknik eleman mühendis/mimar, işçi, taşeron, satıcı, imalatçı tüm bileşenler ile ve kamunun hak ve menfaatini bizim menfaatimizden üstün tutarak devletimize ve milletimize hizmeti, hak ve adalet anlayışı içinde hareket ederek yapmak, ana ilke, düsturumuz ve MİSYONUMUZ olmuştur. Daima ileri, gelişmeye açık, yeni teknoloji imkânlarını kullanmak ve sektörde kalıcı ve önemli yer edinmek, büyük projeleri yüz akı ile tamamlamak, sağlam ve istikrarlı büyümek VİZYONUMUZ’dur.

Liyakatli ve konusunda uzman ve ihtisas sahibi kadroları bünyesinde barındırmayı ve dürüstlüğü başarının anahtarı olarak görmüş olup, İnşaat Sektöründe adından her zaman sağlam ve emin olarak yürümeyi ilke edinmiştir. Saygılarımızla.

KALİTE BELGELERİMİZ


Copyright © 2021 Tokal Grup